j.hebrajski

W ramach tłumaczeń oferujemy:

  • tłumaczenia z języka hebrajskiego
  • tłumaczenia na język hebrajski
  • tłumaczenia zwykłe
  • tłumaczenia przysięgłe

Biuro Tłumaczeń BeLingua

dokłada wszelkich starań, aby wykonane tłumaczenia były na jak najwyższym poziomie. W tym celu zatrudniamy tylko osoby będące zawodowymi tłumaczami, specjalizujące się w różnych dziedzinach. Dzięki temu nie mamy problemu z doborem tłumacza do tekstu – nawet tego bardzo specjalistycznego Jako zespół, razem z tłumaczami, dbamy o bezpieczeństwo przesyłanych nam plików oraz przekazywanych za ich pośrednictwem informacji. W ramach dodatkowych usług proponujemy naszym klientom pomoc w korekcie już zrealizowanych tłumaczeń przez inne biura oraz możliwość sczytania przetłumaczonego tekstu przez neative speaker’a, by gotowy tekst był jak najbardziej przystępny w odbiorze dla posługujących się danym językiem na co dzień.

Na dobry początek
  • Dzień dobry- בוקר טוב
  • Dziękuję- תודה
  • Przepraszam- מצטער

 

TRYBY TŁUMACZENIA

Zwykły

w trakcie, którego tłumaczone jest do 5 stron przeliczeniowych dziennie.

Ekspres

w trakcie którego tłumaczone jest 5-10 stron przeliczeniowych dziennie.

Superekspres

w trakcie którego tłumaczone jest więcej niż 10 stron przeliczeniowych dziennie.

Czy wiesz, że...

Językiem hebrajskim posługiwano się w starożytnym Izraelu, obecnie w jego nowożytnej formie posługuje się nim około 8 milionów osób, głównie w Izraelu.

Czy wiesz, że...

Jidysz powstał ok. X wieku w południowych Niemczech na bazie lokalnego niemieckiego dialektu. Istniejące w nim zapożyczenia romańskie świadczą o tym, że Żydzi przybyli do Niemiec posługiwali się odmianą starofrancuskiego lub włoskiego.

Czy wiesz, że...

W 1952 premier Izraela David Ben-Gurion zaoferował Einsteinowi stanowisko prezydenta Izraela po śmierci ówczesnego (pierwszego w historii) prezydenta, Chaima We­izman­na. Einstein odmówił.

Czy wiesz, że...

W Nowym Jorku mieszka więcej Żydów niż w Tel Awiwie.