j.łotewski

W ramach tłumaczeń oferujemy:

  • tłumaczenia z języka łotewskiego
  • tłumaczenia na język łotewski
  • tłumaczenia zwykłe
  • tłumaczenia przysięgłe

Biuro Tłumaczeń BeLingua

dokłada wszelkich starań, aby wykonane tłumaczenia były na jak najwyższym poziomie. W tym celu zatrudniamy tylko osoby będące zawodowymi tłumaczami, specjalizujące się w różnych dziedzinach. Dzięki temu nie mamy problemu z doborem tłumacza do tekstu – nawet tego bardzo specjalistycznego Jako zespół, razem z tłumaczami, dbamy o bezpieczeństwo przesyłanych nam plików oraz przekazywanych za ich pośrednictwem informacji. W ramach dodatkowych usług proponujemy naszym klientom pomoc w korekcie już zrealizowanych tłumaczeń przez inne biura oraz możliwość sczytania przetłumaczonego tekstu przez neative speaker’a, by gotowy tekst był jak najbardziej przystępny w odbiorze dla posługujących się danym językiem na co dzień.

Na dobry początek
  • Dzień dobry- labrīt
  • Dziękuję- paldies
  • Przepraszam- Atvainojiet

 

TRYBY TŁUMACZENIA

Zwykły

w trakcie, którego tłumaczone jest do 5 stron przeliczeniowych dziennie.

Ekspres

w trakcie którego tłumaczone jest 5-10 stron przeliczeniowych dziennie.

Superekspres

w trakcie którego tłumaczone jest więcej niż 10 stron przeliczeniowych dziennie.

Czy wiesz, że...

Większość Łotyszy mówi po rosyjsku.

Czy wiesz, że...

Ryga jest jedynym miastem w Europie, w którym znajduje się pięć różnych wyznaniowo kościołów

Czy wiesz, że...

Niezwykle popularne na całym świecie jeansy zostały wymyślone na Łotwie przez łotewsko – żydowskiego krawca Jacoba. W. Davisa urodzonego w Rydze.

Czy wiesz, że...

Związek Radziecki na terenie dzisiejszej Łotwy zbudował ogromny bunkier o powierzchni 213 000 metrów kwadratowych, który mógł obsługiwać aż 250 osób w przeciągu długich trzech miesięcy. Co ciekawe bunkier został zbudowany pod grubą warstwą śmieci, cementu i metalu. Od roku 2003 jest atrakcją turystyczną.