Najcześciej tłumaczymy

treść serwisu internetowego

grafiki, broszury

wybrane podstrony

sklepy
internetowe

landing pages

katalogi produktowe

Nasi klienci

hotele

pensjonaty

logistyka i
transport

gastronomia

firmy produkcyjne i handlowe

małe i średnie przedsiębiorstwa

farmacja

Otrzymaj wycenę tłumaczenia Swojej Strony do 30 minut
STREFA VIP
dla biznesu
Możliwe pytania:
Jeżeli Twoja strona internetowa jest kierowana do potencjalnych klientów, którzy posługują się danym językiem i jest to ich język ojczysty (przykładowo strona hotelu ukierunkowana na klientów z Niemiec), tłumaczenie przez native speakera z pewnością zrobi bardzo dobre pierwsze wrażenie. Chodzi o subiektywnie dużo lepszy odbiór treści a nie tylko o prawidłowy dobór słownictwa. Strona internetowa jest wizytówką firmy, której celem jest zbudować profesjonalny wizerunek firmy.
1. Wyślij do nas pliki z treścią strony internetowej poprzez formularz WYCENA lub mailem oraz adres strony internetowej, która ma zostać przetłumaczona na witaj@belingua.pl. Określ docelowy język przekładu oraz oczekiwaną datę realizacji.

2. Standardowo, jeżeli otrzymamy gotowe pliki z treścią strony w formacie .doc lub .pdf, wyceniamy je do 30 minut. W sytuacji, jeżeli otrzymujemy tylko adres URL twojej strony, to czas odesłania wyceny może ulec wydłużeniu, z uwagi na konieczność przygotowania z naszej strony tekstu do wyceny.

3. Po akceptacji ceny i terminu dokonujesz przedpłaty na nasze konto przelewem lub poprzez system płatności natychmiastowych (tpay.com).

4. Otrzymujesz informację o wykonanej pracy i od tej chwili możesz cieszyć się nowym obliczem swojej strony internetowej!
Prosimy przesłać do nas pliki tekstowe w formacie .doc lub .pdf na nasz adres witaj@belingua.pl a wycenę otrzymasz do 30 minut.
W sytuacji, jeżeli otrzymujemy tylko adres URL Twojej strony, to czas odesłania wyceny może ulec wydłużeniu, z uwagi na konieczność przygotowania z naszej strony zawartości tekstowej całej strony. Jeżeli wycena zabierze nam dłużej niż 30 minut to zadzwonimy do Ciebie, bądź otrzymasz od nas maila z informacją w tej sprawie.
Najczęściej tłumaczymy na angielski, niemiecki, rosyjski, francuski. Oczywiście jesteśmy w stanie przetłumaczyć stronę internetową na inne języki europejskie, oraz takie, w których jest całkowicie inna pisownia, jak: arabski, japoński, chiński czy też hebrajski.

Masz dodatkowe pytania?

FORMULARZ DO WYCENYPrzysięgłeZwykłe


FirmaKlient indywidualny

Przeciągnij i upuść pliki (do 25 MB)
lub