Tłumaczenia dokumentów
z ukraińskiego na polski

Przykładowe ceny dokumentów tłumaczonych przez tłumacza przysięgłego na język polski:

90 zł (4-5 dni), 140 zł (1-2 dni)
Podane powyżej ceny nie zawierają kosztu wysyłki – 7 zł list polecony Poczta Polska lub 12 zł kurier.

ODBIERZ KOD RABATOWY I SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ WYSYŁKI POCZTĄ DOKUMENTÓW NA TERENIE POLSKI


Biuro tłumaczeń BeLingua oferuje tłumaczenia dokumentów
z języka ukraińskiego na polski, wykonywanych przez tłumaczy zwykłych i przysięgłych.

CENNIK TŁUMACZEŃ - UKRAIŃSKI

zwykłe na polski

od 33 zł

zwykłe na język obcy

od 36 zł

przysięgłe na polski

od 46 zł

przysięgłe na język obcy

od 49 zł

strona przeliczeniowa tłumaczenia zwykłego
wynosi 1500 znaków ze spacjami

strona przeliczeniowa tłumaczenia przysięgłego
wynosi 1125 znaków ze spacjami

Tłumaczymy również język ukraiński w parze z rosyjskim

Warto pamiętać, że polskie organy administracji państwowej i urzędy zawsze wymagają tłumaczenia przysięgłego.
Jest to konieczne do uzyskania czasowego pobytu na terenie Polski, pozwolenia o pracę, zapisania dzieci w polskiej szkole itp.

Masz dodatkowe pytania?

Tłumaczymy także:

– pełnomocnictwa, – świadectwa pracy, – dyplomy i świadectwa szkolne, – oświadczenia, – informacje o zmianie nazwiska, – dokumentację medyczną, oraz wszelkie inne dokumenty.

Przy wycenie bierzemy pod uwagę:

– termin realizacji, – poziom trudności słownictwa, – formę zapisu, czyli czy dokument zawiera pismo drukowane czy odręczne.

Tłumacz z ukraińskiego na polski

Możliwe pytania:
Podstawowym językiem komunikacji dla nas jest język polski i angielski.
Proces ten ma trzy etapy opisane poniżej.

Etap I – dostarczenie dokumentów do tłumaczenia i wycena kosztów
Prosimy o wysłanie do nas skanu lub zdjęcia dokumentów w dobrej jakości na adres witaj@belingua.pl. Inna możliwość to dostarczenie ich osobiście do naszego biura ul. Zamiejska 7, Pruszków  w godzinach 9.00 -17.00. (jak dojechać – link do google mapy). Następnie określamy koszt i termin wykonania tłumaczenia przesłanych dokumentów.
WAŻNE. Przesyłając do nas dokumenty do wyceny, prosimy zaznaczyć w jakim jest on języku oraz jakiego rodzaju jest to dokument. W naszym biurze tłumaczymy ponad 30 języków i ta informacja zawsze bardzo przyspieszy naszą odpowiedź.

Etap II – akceptacja ceny i terminu wykonania, opłacenie faktury
Po akceptacji kosztów i terminu tłumaczenia, dopiero po opłaceniu faktury gotówką lub przelewem, rozpoczynamy tłumaczenie.

Etap III – odbiór dokumentów lub wysłanie ich na wskazany adres w Polsce (lub za granicę)
Zrealizowane tłumaczenia zwykłe wysyłane są mailem, natomiast przysięgłe są zawsze w formie papierowej z pieczęcią tłumacza i należy je odebrać osobiście lub możemy je wysyłać na wskazany adres. Na życzenie klienta wysyłany skany tłumaczenia, gdy dokumenty są gotowe, zanim otrzyma je pocztą bądź kurierem.
Oferujemy kilka możliwości płatności:
  1. przedpłata przelewem bankowym
  2. przedpłata szybkim przelewem (kilka minut) za pośrednictwem systemu płatności Tpay (bez prowizji).
  3. gotówką u nas w biurze.
Oferujemy kilka możliwości:

  1. Osobiście w naszym biurze BeLingua ul. Zamiejska 7, Pruszków k/Warszawy w godzinach 9.00-17.00. ( zobacz jak dojechać )
  2. nadajemy wysyłkę listem poleconym w cenie 6 zł lub kurierem DPD w cenie 11 zł na terenie Polski. Prowadzimy także wysyłkę dokumentów za granicę – wycenianą osobno
Cena za standardowe dokumenty znajduje się w cenniku powyżej. Inne dokumenty wyceniane są przez nas dopiero po otrzymaniu ich w formie elektronicznej, skanu lub zdjęcia wysłanego na adres witaj@belingua.pl
Odpowiedź otrzymają Państwo mailowo lub telefonicznie.
Tłumacz rozpoczyna swoją pracę zazwyczaj następnego dnia, a zlecenie realizowane jest w ciągu 1-3 dni roboczych w odniesieniu do standardowych dokumentów. Klient zawsze zna ostateczną cenę oraz termin realizacji.
To zależy od polskiego pracodawcy, jednak z naszego doświadczenia wynika, że praktycznie zawsze wymagają oni tłumaczenia przysięgłego.
Jeżeli termin realizacji jest bardzo krótki (1-3 dni), to oferujemy możliwość opłacenia tłumaczenia przez system płatności natychmiastowych Tpay, dzięki któremu płatność jest u nas na koncie w kilka minut nawet w weekend.
Tak, z pewnością możemy go przetłumaczyć. Proszę przesłać do nas ten dokument na witaj@belingua.pl z informacją jaki ma być termin realizacji. Odpowiedź prześlemy mailowo.
Tak. Proszę przesłać do nas dokumenty na witaj@belingua.pl z informacją na jaki język na być tłumaczenie i jaki ma być termin realizacji. Odpowiedź odeślemy mailowo.