Silni lokalnie!

Bardzo cieszymy się, że w ostatnich latach naszej działalności staliśmy się największym biurem tłumaczeń po zachodniej stronie Warszawy. Nasze biuro zlokalizowane jest w Pruszkowie.

Zajmujemy się tłumaczeniami zwykłymi oraz przysięgłymi w ponad 30 językach.

Od samego początku budujemy lokalnie reputację firmy realizującej misję pomagania klientom, co potwierdza fakt, ze otrzymaliśmy do tej pory prawie 100 pozytywnych opinii. Bardzo serdecznie Wam dziękujemy!

Jak widać na załączonym zdjęciu, jesteśmy rozpoznawalni na lokalnych reklamach.

Z wielką przyjemnością współpracujemy z innymi biurami tłumaczeń z przekonaniem, że potencjalna konkurencja może stać się prawdziwym sprzymierzeńcem w dostarczaniu wysokiej jakości usług dla klientów.

Pandemia Covid-19 spowodowała, że aby dostosować się do potrzeb naszych klientów, zaczęliśmy pracować bardziej elastycznie poprzez:

 • dłuższe godziny funkcjonowania biura – jesteśmy otwarci od 9-17, lecz odbieramy telefony i przyjmujemy zlecenia w godzinach 8-20,
 • możliwość przysyłania i odsyłania dokumentów poprzez kuriera, paczkomaty Inpost, czy pocztę polską,
 • fakt, ze realizujemy zlecenia i wysyłamy tłumaczenia przysięgłe do różnych krajów Europy i świata,
 • możliwość płatności z każdego kraju i w Europie za pośrednictwem
  • Płatności natychmiastowych serwis T-pay oraz BLIK
  • Płatności kartą kredytową Visa, Mastercard
  • Przez serwis PayPal
  • Przelew na konto w walutach EUR, USD, CHF, GBP.
  • Można nas łatwo znaleźć w wyszukiwarce Google, wpisując:
  • tłumaczenia przysięgłe Pruszków, tłumacz przysięgły Pruszków, biuro tłumaczeń, tłumaczenia KRS

Do tej pory zrealizowaliśmy tłumaczenia dla wielu różnych branż oraz klientów indywidualnych. Tłumaczyliśmy instrukcje maszyn i urządzeń dla branży przemysłowej, kolejowej, kulinarnej, gastronomicznej, hotelarskiej,a także dokumenty marketingowe, strony internetowe, odpisy z KRS, oferty przetargowe, etykiety produktów, dokumenty prawne, sprawozdania finansowe, rachunek zysków i strat, dokumenty samochodowe, pisma urzędowe, PIT i ZUS.

Wykonujemy tłumaczenia w różnych parach językowych, np.: angielski- niemiecki, angielski-fiński, angielski- rosyjski, angielski -arabski, angielski -hebrajski, angielski-węgierski, angielski- chiński.

Stale poszerzamy naszą ofertę, dostosowując się do Państwa potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Posty o podobnej tematyce

Mistrz języka obcego.

Reklamy szybkiej nauki języka mogą obiecywać gruszki na wierzbie, jednak w procesie nauki okazuje się, że tak zwane „zanurzenie się” w języku obcym jest konieczne do osiągnięcia w nim biegłości.

Czytaj dalej